Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.02.19 10:21
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.02.19 09:05
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár193,000205,000
CADKanadai dollár194,000206,000
CHFSvájci frank265,000273,000
CZKCseh korona11,70012,700
DKKDán korona40,00043,400
EUREuro306,000314,000
GBPAngol font344,000355,000
HRKHorvát kuna40,00043,800
JPYJapán jen2,2402,420
NOKNorvég korona30,50033,000
PLNLengyel zloty72,00078,000
RONRomán lej62,00068,500
RUBOrosz rubel3,5005,200
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra60,00073,000
USDUSA dollár246,000254,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu