Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.05.27 14:59
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.05.27 09:01
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár194,000206,000
CADKanadai dollár208,000222,000
CHFSvájci frank282,000294,000
CZKCseh korona12,00013,000
DKKDán korona41,20045,000
EUREuro317,000328,000
GBPAngol font360,000374,000
HRKHorvát kuna42,00046,000
JPYJapán jen2,5302,730
NOKNorvég korona31,30034,000
PLNLengyel zloty72,00079,000
RONRomán lej65,00071,000
RUBOrosz rubel3,5005,500
SEKSvéd korona28,50031,500
TRYTörök Líra45,00056,000
USDUSA dollár283,000293,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu