Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.05.26 07:19
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.05.25 17:09
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár200,000212,000
CADKanadai dollár200,000210,000
CHFSvájci frank276,000286,000
CZKCseh korona11,20012,000
DKKDán korona39,50042,700
EUREuro303,000312,000
GBPAngol font350,000361,000
HRKHorvát kuna40,00044,000
JPYJapán jen2,3502,550
NOKNorvég korona31,40033,800
PLNLengyel zloty71,00076,000
RONRomán lej65,00071,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,00032,700
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár270,000280,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu