Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.06.25 11:57
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.06.25 10:41
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár201,000211,000
CADKanadai dollár205,000215,000
CHFSvájci frank275,000286,000
CZKCseh korona12,00013,000
DKKDán korona41,80045,000
EUREuro319,000328,000
GBPAngol font363,000374,000
HRKHorvát kuna42,50047,000
JPYJapán jen2,4402,620
NOKNorvég korona33,00035,500
PLNLengyel zloty73,00078,000
RONRomán lej66,00073,000
RUBOrosz rubel4,0005,500
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra58,00070,000
USDUSA dollár274,000284,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu