Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.05.23 08:57
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.05.22 08:59
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár198,000207,000
CADKanadai dollár204,000213,000
CHFSvájci frank264,000273,000
CZKCseh korona11,90013,000
DKKDán korona40,50044,500
EUREuro311,000319,000
GBPAngol font354,000366,000
HRKHorvát kuna41,00044,500
JPYJapán jen2,3202,520
NOKNorvég korona31,50034,300
PLNLengyel zloty72,00077,000
RONRomán lej65,00072,000
RUBOrosz rubel4,0005,500
SEKSvéd korona29,50032,000
TRYTörök Líra56,00072,000
USDUSA dollár263,000273,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu