Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.11.14 11:48
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.11.14 09:04
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár200,000212,000
CADKanadai dollár210,000220,000
CHFSvájci frank277,000288,000
CZKCseh korona11,80012,900
DKKDán korona41,00044,500
EUREuro316,000327,000
GBPAngol font363,000375,000
HRKHorvát kuna40,50045,500
JPYJapán jen2,4202,600
NOKNorvég korona32,00034,700
PLNLengyel zloty72,00078,000
RONRomán lej66,00072,000
RUBOrosz rubel3,5005,000
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra49,00060,000
USDUSA dollár281,000290,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu