Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.01.23 05:09
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.01.22 09:19
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár196,000208,000
CADKanadai dollár196,000208,000
CHFSvájci frank257,000266,000
CZKCseh korona11,70012,700
DKKDán korona39,50042,800
EUREuro304,000312,000
GBPAngol font344,000355,000
HRKHorvát kuna39,50044,000
JPYJapán jen2,1402,350
NOKNorvég korona30,50033,200
PLNLengyel zloty71,50077,000
RONRomán lej63,00069,000
RUBOrosz rubel3,5005,000
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra63,00075,000
USDUSA dollár249,000258,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu