Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.01.18 06:57
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.01.17 15:20
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár211,000220,000
CADKanadai dollár215,000225,000
CHFSvájci frank282,000290,000
CZKCseh korona10,80011,800
DKKDán korona39,50042,500
EUREuro303,000311,000
GBPAngol font346,000358,000
HRKHorvát kuna39,00042,500
JPYJapán jen2,4302,620
NOKNorvég korona32,50035,000
PLNLengyel zloty68,00073,000
RONRomán lej64,00071,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,80033,500
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár284,000293,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu