Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.12.12 00:01
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.12.11 09:14
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár195,000208,000
CADKanadai dollár202,000212,000
CHFSvájci frank263,000271,000
CZKCseh korona11,80012,700
DKKDán korona40,00043,500
EUREuro307,000316,000
GBPAngol font351,000361,000
HRKHorvát kuna39,50044,000
JPYJapán jen2,2402,440
NOKNorvég korona30,30033,200
PLNLengyel zloty73,00077,000
RONRomán lej64,00070,000
RUBOrosz rubel3,5005,500
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra62,00075,000
USDUSA dollár262,000269,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu