Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.06.26 01:34
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.06.25 08:55
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár187,000203,000
CADKanadai dollár206,000222,000
CHFSvájci frank281,000294,000
CZKCseh korona11,80013,000
DKKDán korona40,90044,500
EUREuro313,000327,000
GBPAngol font352,000367,000
HRKHorvát kuna43,00046,500
JPYJapán jen2,5202,740
NOKNorvég korona31,30034,000
PLNLengyel zloty71,50079,000
RONRomán lej64,00070,000
RUBOrosz rubel3,7005,500
SEKSvéd korona28,40031,300
TRYTörök Líra46,00057,000
USDUSA dollár277,000290,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu