Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.07.21 11:36
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.07.21 10:01
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár198,000210,000
CADKanadai dollár203,000216,000
CHFSvájci frank274,000282,000
CZKCseh korona11,80013,200
DKKDán korona41,50045,300
EUREuro320,000329,000
GBPAngol font358,000369,000
HRKHorvát kuna43,50047,000
JPYJapán jen2,3602,590
NOKNorvég korona32,30035,700
PLNLengyel zloty73,00080,000
RONRomán lej67,00074,000
RUBOrosz rubel4,0005,500
SEKSvéd korona29,50032,700
TRYTörök Líra56,00069,000
USDUSA dollár274,000283,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu