Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2016.12.10 17:41
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2016.12.09 16:07
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár214,000224,000
CADKanadai dollár216,000227,000
CHFSvájci frank285,000294,000
CZKCseh korona11,00012,000
DKKDán korona40,50043,000
EUREuro308,000316,000
GBPAngol font366,000378,000
HRKHorvát kuna39,00043,000
JPYJapán jen2,4602,650
NOKNorvég korona33,00036,000
PLNLengyel zloty68,00073,000
RONRomán lej65,00072,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,80033,000
TRYTörök Líra78,00092,000
USDUSA dollár290,000299,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu