Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.06.25 17:24
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.06.24 09:50
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár204,000214,000
CADKanadai dollár204,000214,000
CHFSvájci frank280,000288,000
CZKCseh korona11,30012,200
DKKDán korona39,50042,700
EUREuro304,000312,000
GBPAngol font346,000356,000
HRKHorvát kuna41,00044,000
JPYJapán jen2,3702,560
NOKNorvég korona31,00033,500
PLNLengyel zloty71,00076,000
RONRomán lej65,00071,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár272,000280,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu