Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.12.18 11:22
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.12.18 09:02
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár199,000212,000
CADKanadai dollár207,000218,000
CHFSvájci frank278,000290,000
CZKCseh korona11,80012,800
DKKDán korona41,00044,500
EUREuro316,000327,000
GBPAngol font352,000365,000
HRKHorvát kuna40,00045,000
JPYJapán jen2,4202,600
NOKNorvég korona31,30034,500
PLNLengyel zloty72,00078,000
RONRomán lej65,00071,000
RUBOrosz rubel3,5004,700
SEKSvéd korona30,00032,500
TRYTörök Líra51,00061,000
USDUSA dollár280,000290,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu