Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.11.14 01:28
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.10.01 09:48
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár197,000212,000
CADKanadai dollár221,000238,000
CHFSvájci frank296,000312,000
CZKCseh korona12,00013,200
DKKDán korona42,30046,000
EUREuro325,000338,000
GBPAngol font366,000382,000
HRKHorvát kuna41,50047,000
JPYJapán jen2,7002,920
NOKNorvég korona31,50034,200
PLNLengyel zloty72,00080,000
RONRomán lej65,00072,000
RUBOrosz rubel4,0005,900
SEKSvéd korona29,20032,300
TRYTörök Líra50,00062,000
USDUSA dollár296,000312,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu