Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2016.09.28 20:44
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2016.09.28 09:06
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár203,000211,000
CADKanadai dollár206,000213,000
CHFSvájci frank279,000285,000
CZKCseh korona11,00011,800
DKKDán korona39,50042,500
EUREuro304,000310,000
GBPAngol font351,000362,000
HRKHorvát kuna39,50043,000
JPYJapán jen2,6002,780
NOKNorvég korona32,30034,200
PLNLengyel zloty69,00074,000
RONRomán lej66,00072,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,60033,000
TRYTörök Líra88,000102,000
USDUSA dollár271,000277,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu