Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.11.23 19:33
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.11.23 09:15
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár197,000209,000
CADKanadai dollár203,000212,000
CHFSvájci frank264,000272,000
CZKCseh korona11,90012,700
DKKDán korona40,00043,300
EUREuro307,000315,000
GBPAngol font346,000357,000
HRKHorvát kuna39,50044,000
JPYJapán jen2,2702,450
NOKNorvég korona31,00033,500
PLNLengyel zloty71,50077,000
RONRomán lej64,00070,000
RUBOrosz rubel4,0006,000
SEKSvéd korona30,00032,700
TRYTörök Líra61,00075,000
USDUSA dollár261,000269,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu