Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.03.25 12:31
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.03.25 09:48
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár212,000223,000
CADKanadai dollár208,000219,000
CHFSvájci frank284,000292,000
CZKCseh korona11,00011,800
DKKDán korona39,50043,000
EUREuro304,000312,000
GBPAngol font352,000362,000
HRKHorvát kuna40,00044,000
JPYJapán jen2,4602,630
NOKNorvég korona32,30034,800
PLNLengyel zloty70,00074,000
RONRomán lej64,00071,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona30,70033,500
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár283,000291,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu