Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.10.20 05:13
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.10.19 16:12
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár200,000210,000
CADKanadai dollár204,000213,000
CHFSvájci frank261,000270,000
CZKCseh korona11,60012,200
DKKDán korona39,50043,000
EUREuro304,000311,000
GBPAngol font339,000350,000
HRKHorvát kuna38,50043,500
JPYJapán jen2,2502,400
NOKNorvég korona31,30034,500
PLNLengyel zloty70,00075,000
RONRomán lej63,50070,000
RUBOrosz rubel3,5006,000
SEKSvéd korona30,50033,000
TRYTörök Líra65,00078,000
USDUSA dollár256,000264,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu