Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.04.27 14:44
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.04.27 08:50
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár209,000220,000
CADKanadai dollár206,000217,000
CHFSvájci frank283,000291,000
CZKCseh korona11,20012,000
DKKDán korona39,80043,500
EUREuro306,000315,000
GBPAngol font362,000373,000
HRKHorvát kuna40,00044,000
JPYJapán jen2,4702,660
NOKNorvég korona31,70034,300
PLNLengyel zloty72,00077,000
RONRomán lej66,00072,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona31,00033,700
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár282,000291,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu