Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2017.02.24 06:48
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2017.02.23 09:00
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár217,000227,000
CADKanadai dollár215,000224,000
CHFSvájci frank284,000292,000
CZKCseh korona10,80011,800
DKKDán korona39,50043,000
EUREuro303,000311,000
GBPAngol font357,000368,000
HRKHorvát kuna39,50043,000
JPYJapán jen2,4702,660
NOKNorvég korona33,00035,700
PLNLengyel zloty69,00074,000
RONRomán lej64,00071,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona31,00033,500
TRYTörök Líra70,00090,000
USDUSA dollár286,000294,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu