Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.09.21 01:45
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.09.20 11:13
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár195,000205,000
CADKanadai dollár209,000218,000
CHFSvájci frank282,000290,000
CZKCseh korona12,30013,000
DKKDán korona41,50044,800
EUREuro320,000327,000
GBPAngol font359,000367,000
HRKHorvát kuna42,00046,000
JPYJapán jen2,3502,540
NOKNorvég korona32,50035,000
PLNLengyel zloty73,00079,000
RONRomán lej67,00073,000
RUBOrosz rubel3,5005,000
SEKSvéd korona29,60032,000
TRYTörök Líra43,00060,000
USDUSA dollár273,000280,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu