Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2016.08.27 20:44
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2016.08.27 09:45
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár205,000213,000
CADKanadai dollár207,000216,000
CHFSvájci frank278,000286,000
CZKCseh korona11,00011,800
DKKDán korona40,00043,000
EUREuro305,000312,000
GBPAngol font356,000366,000
HRKHorvát kuna40,00043,500
JPYJapán jen2,6202,800
NOKNorvég korona32,30034,000
PLNLengyel zloty69,00074,000
RONRomán lej68,00073,000
RUBOrosz rubel3,0006,000
SEKSvéd korona31,50033,700
TRYTörök Líra92,000105,000
USDUSA dollár270,000278,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu