Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.04.26 01:48
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.04.25 09:10
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár189,000200,000
CADKanadai dollár194,000204,000
CHFSvájci frank255,000264,000
CZKCseh korona11,90012,900
DKKDán korona40,00043,300
EUREuro307,000315,000
GBPAngol font351,000361,000
HRKHorvát kuna40,50044,000
JPYJapán jen2,2502,440
NOKNorvég korona30,80033,300
PLNLengyel zloty72,50078,000
RONRomán lej65,00070,000
RUBOrosz rubel3,5005,000
SEKSvéd korona28,50030,900
TRYTörök Líra60,00072,000
USDUSA dollár251,000259,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu