Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.04.23 08:42
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.04.22 09:52
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár192,000208,000
CADKanadai dollár202,000217,000
CHFSvájci frank266,000285,000
CZKCseh korona11,90013,000
DKKDán korona40,00044,000
EUREuro308,000325,000
GBPAngol font355,000375,000
HRKHorvát kuna41,50046,000
JPYJapán jen2,4002,620
NOKNorvég korona31,00034,000
PLNLengyel zloty72,00079,000
RONRomán lej63,00070,000
RUBOrosz rubel3,5004,700
SEKSvéd korona28,20031,500
TRYTörök Líra47,00058,000
USDUSA dollár271,000288,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu