Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.01.16 13:52
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.01.16 10:47
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár197,000209,000
CADKanadai dollár207,000219,000
CHFSvájci frank280,000290,000
CZKCseh korona12,00013,000
DKKDán korona41,00044,400
EUREuro316,000327,000
GBPAngol font355,000369,000
HRKHorvát kuna41,00046,000
JPYJapán jen2,4802,680
NOKNorvég korona31,40034,000
PLNLengyel zloty72,00078,000
RONRomán lej64,00071,000
RUBOrosz rubel3,2004,500
SEKSvéd korona30,00032,700
TRYTörök Líra48,00058,000
USDUSA dollár277,000288,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu