Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2018.08.16 00:27
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2018.08.15 15:49
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár200,000209,000
CADKanadai dollár211,000222,000
CHFSvájci frank281,000290,000
CZKCseh korona12,00013,000
DKKDán korona41,50045,000
EUREuro319,000328,000
GBPAngol font357,000367,000
HRKHorvát kuna42,00046,000
JPYJapán jen2,4502,640
NOKNorvég korona32,30035,000
PLNLengyel zloty73,00079,000
RONRomán lej67,00073,000
RUBOrosz rubel4,0005,500
SEKSvéd korona29,50032,000
TRYTörök Líra40,00063,000
USDUSA dollár280,000290,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu