Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.03.24 14:36
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.03.23 09:35
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár190,000202,000
CADKanadai dollár200,000213,000
CHFSvájci frank273,000283,000
CZKCseh korona11,60012,700
DKKDán korona39,50043,700
EUREuro308,000320,000
GBPAngol font357,000371,000
HRKHorvát kuna41,00045,500
JPYJapán jen2,4202,610
NOKNorvég korona30,40033,500
PLNLengyel zloty70,00077,000
RONRomán lej62,00069,000
RUBOrosz rubel3,0004,500
SEKSvéd korona28,20030,500
TRYTörök Líra48,00058,000
USDUSA dollár272,000283,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu