Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.02.23 18:38
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.02.23 11:30
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár193,000205,000
CADKanadai dollár205,000218,000
CHFSvájci frank273,000284,000
CZKCseh korona11,70012,800
DKKDán korona40,50044,000
EUREuro311,000323,000
GBPAngol font358,000369,000
HRKHorvát kuna41,00045,500
JPYJapán jen2,4102,610
NOKNorvég korona30,50033,500
PLNLengyel zloty70,00077,000
RONRomán lej62,00069,000
RUBOrosz rubel3,0004,300
SEKSvéd korona28,30031,000
TRYTörök Líra51,00061,000
USDUSA dollár274,000285,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu