Pénzváltó
H & M CHANGE Kft.
2019.08.23 16:32
Üzletek:
1052 Budapest,
Régiposta u. 12.
Tel/Fax: (1) 486-0147
Mobil:(30) 6240-577
(30) 9400-145
Valuta árfolyamok
1052 Budapest, Régiposta u. 12.
Frissítve: 2019.08.23 09:12
VALUTAVÉTELELADÁS
AUDAusztrál dollár189,000206,000
CADKanadai dollár211,000227,000
CHFSvájci frank290,000304,000
CZKCseh korona11,80013,000
DKKDán korona41,40045,000
EUREuro317,000331,000
GBPAngol font351,000367,000
HRKHorvát kuna42,00047,000
JPYJapán jen2,6202,830
NOKNorvég korona30,50033,500
PLNLengyel zloty71,00079,000
RONRomán lej64,00072,000
RUBOrosz rubel3,7005,500
SEKSvéd korona28,50032,000
TRYTörök Líra48,00060,000
USDUSA dollár286,000300,000
Az árfolyamok napszakonként is változhatnak.
A fenti lista az utolsó módosított árfolyamot tükrözi és nem kötött.
Commission! Kezelési költséget felszámolunk!

E-mail: handmchange@t-online.hu